woj. dolnośląskie
Bardo
Bolesławiec
Bolków
Chełmsko Śląskie
Głogów
Gryfów Śląski
Jakubów
Jelenia Góra
Karpacz
Kliczków
Kłodzko
Kowary
Krasków
Krobielowice
Krzeszów
Książ
Leśna - zapora na jez. Leśniańskim
Lubań
Lubomierz
Lwówek Śląski
Łomnica
Mieroszów
Milicz
Miłków
Nowogrodziec
Pilchowice zapora
Rogoźnica (Gross Rosen)
Sokołowsko
Sucha (Zamek Czocha)
Sułów
Szczawno Zdrój
Świdnica
Świerzawa
Wałbrzych
Wambierzyce
Wojanów
Wrocław
Wrocław 2
Zagórze Śląskie (zamek Grodno)
Ząbkowice Śląskie
Złotoryja

woj. kujawsko-pomorskie
Aleksandrów Kujawski
Barcin
Biskupice (w przygotowaniu)
Biskupin
Brodnica
Brudzawy
Brześć Kujawski
Brzezie
Brzoza
Buszkowo
Bydgoszcz
Chełmno
Chomiąża Szlachecka
Ciechocinek
Czarne

Dąbrowa Biskupia
Dulsk
Fojutowo
Gąsawa

Gniewkowo
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń Turniej rycerski
Górsk

Grudziądz
Grudziądz Miasteczko Kansas City
Inowrocław
Inowrocław Park Solankowy
Jabłonowo Pomorskie
Jaksice
Janikowo

Januszkowo
Kłóbka
Kobylniki
Kościelec
Kościeszki
Kowalewo Pomorskie
Krusza Zamkowa (Askaukalis)
Kruszyny
Kruszwica
Krzywosądz
Kwieciszewo
Laski Wielkie
Lembarg
Liszkowo
Lubień Kujawski
Lubostroń
Łabiszyn
Łyskowo
Mała Nieszawka
Marcinkowo Górne
Markowice
Młyniec
Modzerowo
Mogilno (nowe zdjęcia 16.02.2018)
Mokre (okolice)
Myślęcinek
Nakonowo
Niedźwiedź
Nowa Wieś Wielka
Nowe
Ostromecko
Pakość
Pieranie
Piotrków Kujawski
Piwnice
Płowce
Radzyń Chełmiński
Rogowo (Zaurolandia)
Rypin
Sarnowo (grobowce megalityczne)
Sędzin
Solec Kujawski (Jurapark)
Straszewo
Strzelce
Strzelno

Szafarnia
Szubin
Świecie
Toruń
Toruń 2
Tryszczyn

Tuczno
Wenecja
Wielgie
Wielka Łąka
Wietrzychowice (grobowce megalityczne)

Wierzchucin (poligon Heidekraut)
Włocławek
Wójcin

Wylatowo (nowe zdjęcia 16.02.2018)
Zamek Bierzgłowski
Zamarte
Złotniki Kujawskie

Żnin

woj. lubelskie
Bełżec
Bończa
Budynin
Chłopiatyn
Czerniczyn
Dłużniów
Dołhobyczów
Emilcin pomnik UFO
Hrebenne
Hrubieszów (w przygotowaniu)
Jabłeczna
Janowiec
Jarczów
Kazimierz Dolny
Kobylany
Kodeń
Korczmin (w przygotowaniu)
Kostomłoty
Krynice
Liski
Lublin
Majdanek (obóz)
Modryń
Myców
Ortel Królewski
Połoski
Radzyń Podlaski
Sławatycze
Studzianka
Szpikołosy
Teratyn
Tomaszów Lubelski
Wojsławice
Zamość
Żurawce

woj. lubuskie
Bytom Odrzański
Dobiegniew (w przygotowaniu)
Gorzów Wielkopolski
Jędrzychowice
Kalsko
Ługi (nowe miejsce 17.07.2017)
Mierzęcin (nowe miejsce 17.07.2017)
Międzyrzecki Rejon Umocniony
Międzyrzecz
Ochla
Słonów (w przygotowaniu)
Świebodzin
Wschowa
Zielona Góra
Żagań

woj. łódzkie
Arkadia
Bąków
Besiekiery
Budzynek
Brodnia
Dalików (w przygotowaniu)
Domaniew
Drużbin
Góra św. Małgorzaty
Inowłódz
Kałów
Lipka
Łask
Łęczyca
Łowicz
Łódź
Maurzyce
Mąkolice
Niewiesz
Nieborów
Niesułków
Oporów
Pabianice
Parzęczew (w przygotowaniu)
Pęczniew
Piątek
Pieczew
Piotrków Trybunalski
Plecka Dąbrowa
Poddębice (nowe miejsce 29.01.2018)
Rossoszyca
Siedlątków
Sieradz
Sobota
Spała
Sulejów
Tomaszów Mazowiecki
Tum
Tur
Twarda
Uniejów (nowe zdjęcia 16.02.2018)
Walewice
Wierzchy (w przygotowaniu)
Zduny
Zduńska Wola
Zgierz
Żarnów
Żychlin

woj. małopolskie
Babice zamek Lipowiec
Barwałd Dolny
Bielanka
Brody
Brzezinka (Birkenau)
Czarna
Gładyszów
Graboszyce
Grybów
Hańczowa
Inwałd
Kalwaria Zebrzydowska
Klimkówka
Kraków
Lanckorona
Leszczyny
Lipnica Murowana
Łosie
Mirów
Nowy Sącz
Nowy Wiśnicz
Ojców
Oświęcim (obóz Auschwitz)
Owczary
Ozimek
Pieskowa Skała
Radocza
Sękowa
Skawinki
Skwirtne
Sułoszowa
Tymowa
Uście Gorlickie
Wadowice
Woźniki
Wygiełzów
Zakopane (w przygotowaniu)

woj. mazowieckie
Borkowice
Brochów
Chociszewo
Ciechanów
Czersk
Czerwińsk nad Wisłą
Gostynin
Grodzisk Mazowiecki
Iłża
Leszno
Liw
Mochowo
Opinogóra Górna
Orońsko
Otwock Wielki
Palmiry
Płock
Pułtusk
Radom
Radziejowice (w przygotowaniu)
Różan
Sanniki
Sieluń (w przygotowaniu)
Sierpc
Skrzyńsko
Sochaczew
Sterdyń
Szydłowiec
Szymanów (w przygotowaniu)
Treblinka
Warszawa
Węgrów
Wiskitki
Wiśniew
Wola Kiełpińska
Zembrów
Żelazowa Wola
Żyrardów

woj. opolskie
Bierdzany (w przygotowaniu)
Biskupice
Brzeg
Brzezinki
Gołkowice
Izbicko
Kamień Śląski
Krapkowice
Krzywiczyny
Laskowice (w przygotowaniu)
Łambinowice (w przygotowaniu)
Mikolin
Moszna
Nysa
Obórki
Obrowiec
Opole
Rożnów
Skałągi
Stare Olesno
Wierzbica Dolna
Wierzbica Górna
Wołczyn (w przygotowaniu)

woj. podkarpackie
Baranów Sandomierski
Bóbrka
Bystre
Chotylub
Chotyniec
Cieszanów
Czerteż
Gorajec (w przygotowaniu)
Hoszowczyk
Hoszów
Komańcza
Kowalówka
Krasiczyn
Krzywcza
Lubliniec Nowy
Lubliniec Stary
Lutowiska
Łańcut
Michniowiec
Młyny
Nowe Brusno
Nowe Sioło
Olszanica
Przemyśl
Rabe
Radoszyce
Radruż (w przygotowaniu)
Równia
Rzepedź
Rzeszów
Smolnik
Solina
Stefkowa
Szczawne
Turzańsk
Wola Wielka
Żłobek

woj. podlaskie
Anusin
Becejły
Białowieża
Białystok
Choroszcz
Cibory-Kołaczki
Ciechanowiec
Dowspuda
Dubicze Cerkiewne
Dubiny
Giby
Grabarka
Hajnówka
Janówka
Jedwabne
Jeleniewo
Kleszczele
Korycin (w przygotowaniu)
Koterka
Kruszyniany
Łomża
Łosinka
Mielnik
Narew
Nowoberezowo
Nowogród (w przygotowaniu)
Orzeszkowo
Podbiele (w przygotowaniu)
Przerośl
Puchły
Raczki
Sejny
Stary Kornin
Suchowola
Supraśl
Suwałki
Sztabin
Tokary
Trześcianka
Tykocin
Wigry
Wodziłki
Zubacze

woj. pomorskie
Bachorze
Barkowo (nowe miejsce 29.01.2018)
Będomin
Brusy
Brusy Jaglie
Brzezie
Bytów
Charzykowy
Chociński Młyn
Chojnice
Ciechocin
Cierznie (nowe miejsce 29.01.2018)
Czarne (nowe miejsce 29.01.2018)
Czersk
Człuchów (nowe miejsce 30.01.2018)
Dziemiany
Funka
Gdańsk
Gdańsk Westerplatte
Gdynia
Gdynia (Zlot żaglowców)
Gniew
Gwieździn (nowe miejsce 30.01.2018)
Hel
Jastrzębia Góra
Jurata
Karsin
Klosnowo
Konarzyny
Korzeniewo
Kościerzyna
Krępsk (nowe miejsce 30.01.2018)
Krojanty
Krzemieniewo (nowe miejsce 30.01.2018)
Kwidzyn
Leśno
Malbork
Małe Swornegacie
Męcikał
Mylof - Zapora
Odry
Ostrowite
Polnica (nowe miejsce 31.01.2018)
Rozewie
Rytel
Silno
Słupsk
Smołdzino
Sominy
Strzeczona (nowe miejsce 31.01.2018)
Swornegacie
Sztum
Sztutowo (obóz Stutthof)
Szymbark
Tczew
Uniechów (nowe miejsce 31.01.2018)
Ustka
Wdzydze Kiszewskie
Wiele
Władysławowo
Żukowo

woj. śląskie
Będzin
Bielsko-Biała
Bobolice
Brynek
Cieszyn
Częstochowa
Imielin
Katowice
Kochcice
Kroczyce
Łubie
Olsztyn k. Częstochowy
Pławniowice
Podzamcze - zamek Ogrodzieniec
Promnice
Pszczyna
Ruda Śląska
Włodowice
Zawiercie
Złoty Potok
Żarki

woj. świętokrzyskie
Bałtów (Jurapark)
Chęciny
Iwaniska
Kielce
Klimontów
Kurozwęki
Sandomierz
Skarżysko - Kamienna
Szydłów
Tokarnia
Ujazd (Krzyżtopór)

woj. warmińsko-mazurskie
Barciany
Biskupiec
Dobre Miasto
Elbląg
Frombork
Gierłoż (Wilczy Szaniec - Wolfsschanze)
Grunwald
Karolewo
Kętrzyn
Leśniewo (Kanał Mazurski)
Lidzbark Warmiński
Łężany
Nidzica
Olsztyn
Olsztynek
Reszel
Sorkwity
Srokowo
Stańczyki
Stara Różanka
Winda
Wisztyniec

woj. wielkopolskie
Antonin
Batorowo (nowe miejsce 31.01.2018)
Biechowo
Bieżyń
Biskupice Ołoboczne
Blizanów
Borek Wielkopolski
Borków Stary
Borzykowo
Bralin
Brdów
Brokęcino (nowe miejsce 2.02.2018)
Brudzewo
Brzóstków
Budziszewko (nowe miejsce 2.02.2018)
Chełmno nad Nerem
Chojno
Ciążeń
Cichowo (Soplicowo)
Czarnków
Czerlejno
Czerniejewo
Dąbcze
Dębnica
Dębno Poproboszczowskie
Dęby Szlacheckie
Długa Goślina (nowe miejsce 2.02.2018)
Dobrzyca
Domachowo
Dziekanowice
Dzierżążno Małe
Dzierżążno Wielkie
Garzyn
Giecz
Gniezno
Golejewko (w przygotowaniu)
Golina (pow. jarociński)
Golina (pow. koniński)
Gołańcz
Gołuchów
Gostyń
Górzno
Graboszewo
Grzegorzew
Grzybowo
Gułtowy
Jabłkowo (nowe miejsce 2.02.2018)
Jarocin
Jutrosin
Kalisz
Kazimierz Biskupi (w przygotowaniu)
Kicin (nowe miejsce 2.02.2018)
Kiszkowo (nowe miejsce 5.02.2018)
Kleszczewo (w przygotowaniu)
Kłecko
Kobylniki
Kokanin
Koło
Konin
Koszuty
Kościelec (pow.kolski)
Kościelec (pow.kaliski)
Kórnik
Krotoszyn
Kucharki
Kuchary
Leszno
Lewków
Lgów
Licheń
Lotyń (nowe miejsce 5.02.2018)
Lubiń
Lubstów (nowe miejsce 16.02.2018)
Lubstówek
Łagiewniki Kościelne (nowe miejsce 5.02.2018)
Łubowo
Małachowo Złych Miejsc
Margońska Wieś
Mąkolno
Miłosław
Moraczewo
Murzynowo Kościelne
Nekla
Niechanowo (w przygotowaniu)
Niestronno (w przygotowaniu)
Nosków
Nowa Wieś Królewska (w przygotowaniu)
Nowe Dwory
Nowe Skalmierzyce
Okonek (nowe miejsce 11.02.2018)
Ołobok
Osiek nad Notecią
Ostrowite
Owińska (nowe miejsce 11.02.2018)
Pawłowice
Piła
Pobiedziska (skansen miniatur)
Podlesie Kościelne (nowe zdjęcia 11.02.2018)
Pola Lednickie (nowe miejsce 11.02.2018)
Popowo Kościelne (nowe zdjęcia 11.02.2018)
Poznań
Poznań 2
Przedecz (w przygotowaniu)
Pyzdry
Racot
Raczkowo (nowe miejsce 7.02.2018)
Rogalin
Rokosowo
Russów
Rychnów (w przygotowaniu)
Rydzyna
Siekierki Wielkie (nowe miejsce 7.02.2018)
Skoki (nowe miejsce 7.02.2018)
Skulsk
Skrzatusz
Sławno (nowe miejsce 7.02.2018)
Słupca
Smolice
Sobótka
Sompolno (nowe miejsce 16.02.2018)
Sośnica
Stara Wiśniewka (nowe miejsce 2.02.2018)
Staw
Stawiszyn (w przygotowaniu)
Sulmierzyce
Szczury
Ślesin
Śmiełów
Śmigiel
Tarce
Tarnowo Pałuckie
Tłokinia Kościelna (w przygotowaniu)
Trzemeszno (nowe miejsce 16.02.2018)
Tykadłów
Ujście (w przygotowaniu)
Umień
Uzarzewo
Waliszewo (nowe miejsce 2.02.2018)
Wałków
Wągrowiec
Węgierki
Węglewo (nowe miejsce 2.02.2018)
Wielki Buczek (nowe miejsce 2.02.2018)
Wierzenica (nowe miejsce 2.02.2018)
Wilczyn
Winna Góra
Zakrzew
Zakrzewo
Zbiersk
Zimnowoda

woj. zachodniopomorskie
Banie (nowe miejsce 18.01.2018)
Bezrzecze (nowe miejsce 18.01.2018)
Buk (nowe miejsce 18.01.2018)
Cedynia
góra Czcibora
Chojna
Chwarszczany
Dobino
Dobra (nowe miejsce 18.01.2018)
Golenice (nowe miejsce 18.01.2018)
Gryfino (nowe miejsce 20.01.2018)
Koszewko
Koszewo
Mieszkowice
Mierzyn (nowe miejsce 20.01.2018)
Międzyzdroje
Miękowo
Myślibórz (nowe miejsce 20.01.2018)

Niekłończyca (nowe miejsce 20.01.2018)
Nowe Czarnowo Krzywy las (nowe miejsce 20.01.2018)
Nowe Warpno (nowe miejsce 25.01.2018)
Piaseczno (nowe miejsce 28.01.2018)
Police (nowe miejsce 28.01.2018)
Pyrzyce (nowe miejsce 28.01.2018)
Skalin
Słutowo (nowe miejsce 20.01.2018)
Stargard
Steklno (nowe miejsce 20.01.2018)
Suchań (nowe miejsce 20.01.2018)
Szczecin
Świnoujście
Trzcinna (nowe miejsce 20.01.2018)
Wałcz (w przygotowaniu)
Wapnica (nowe miejsce 20.01.2018)
Warnołęka (nowe miejsce 20.01.2018)
Wąwelnica (nowe miejsce 25.01.2018)
Witankowo
Wołczkowo (nowe zdjęcia 25.01.2018)



inne

Beskidy
Bieszczady (w przygotowaniu)
Góry Sowie
Jezioro Czchowskie
Jezioro Gopło
Jezioro Gościąż
Jezioro Hańcza
Jezioro Klimkowskie
Morze Bałtyckie
Park Narodowy "Bory Tucholskie"
Rzeka Warta - ok. Koła
Suwalszczyzna
Tatry (w przygotowaniu)


Elektrownia Adamów w Turku
Elektrownia Pątnów w Koninie

 

Amsterdam - Holandia
Berlin - Niemcy
Leiden - Holandia








statystyki www stat.pl