Studio PIKTOGRAM oferuje sprzedaż zdjęć.

Jestem otwarty na różne formy współpracy.
Proponuję między innymi:
- wykorzystanie zdjęć we wszelkiego typu wydawnictwach drukowanych (książki, foldery, czasopisma itp.)
- wykorzystanie zdjęć w publikacjach elektronicznych (Internet, CD-Rom)
- wykonanie zdjęć na zamówienie.

Akceptuję:
- sprzedaż licencji na jedno- i wielokrotne wykorzystanie zdjęcia
- usługę wykonania zdjęć na zamówienie

Zdjęcia dostępne są w formie elektronicznej. Dzięki temu istnieje możliwość niemal natychmiastowego przesłania zamówionych zdjęć w dowolne miejsce (e-mail, ftp, CD-ROM).

W bazie znajduje się 30000 fotografii wysokiej rozdzielczości. Ilość zdjęć sukcesywnie się powiększa. Są one posegregowane na poszczególne miasta bądź miejsca w których były robione. Wybierając konkretne miasto otwiera się skatalogowana lista zdjęć w miniaturkach. Klikając na miniaturkę zdjęcia, otwiera się w osobnym oknie powiększenie fotografii. Na życzenie klienta jest możliwość przesłania fotografii w wysokiej rozdzielczości, tak aby można było sprawdzić jakość zdjęcia. Fotografie można wyszukiwać poprzez posługiwanie się mapką lub korzystając z indexu miast.

Na życzenie zamawiającego zdjęcia mogą być poddane obróbce graficznej (kadrowanie, zmiana rozdzielczości, korekta graficzna, efekty specjalne i inne). Aby dokonać zakupu zdjęć wystarczy podać numer zdjęcia które państwa interesuje. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Wystawiam Faktury VAT.


statystyki www stat.pl